۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير  | 2019 6 Tuesday
صفحه 1 از 137   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر

استاندار قزوین فرارسیدن هفته قوه قضاییه را تبریک گفت عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در پیامی فرارسیدن هفته قوه قضاییه را به تمامی مسئولان و دست اندرکاران امر قضاوت تبریک گفت.
فضا را برای مجرمان ناامن کنید امام جمعه قزوین گفت: امروز جرائم پنهانی در جامعه وجود دارد که دستگاه قضا باید در این فضاها ورود پیدا کرده و با درک و جسارت و بصیرت، فضا را برای مجرمان ناامن کند.
مدیران باید شهید بهشتی را الگوی خود قرار دهند رئیس کل دادگستری قزوین گفت: مدیران باید شهید بهشتی را شاخص در عملکرد خود قرار دهند.
۶۰ پرونده مفاسد اقتصادی در قزوین تشکیل شده است دادستان قزوین گفت: در سال گذشته ۶۰ فقره پرونده کوچک و بزرگ مفاسد اقتصادی در استان تشکیل شده و بدون هیچ شائبه سیاسی و در مسیر قانون در حال رسیدگی است.
۶۰ پرونده مبارزه با مفاسد اقتصادی در قزوین تشکیل شده است رییس کل دادگستری قزوین گفت: سال گذشته ۶۰ پرونده مبارزه با مفاسد اقتصادی در قزوین تشکیل شده است که هم اینک در محاکم استان رسیدگی می شوند.
استعمال مواد مخدر در مجالس عروسی نیازمند برخورد قانونی است رییس کل دادگستری قزوین گفت: با توجه به استعمال مواد مخدر در برخی میهمانی‌ها و مجالس عروسی لازم است که تمهیدات لازم برای برخورد قانونی با این موارد انجام شود.
رعایت عفاف و حجاب در دانشگاه‌های قزوین ضابطه‌ مند می‌شود دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر رعایت عفاف و حجاب در محیط های دانشگاهی قزوین ضابطه مند می شود.
پیشگیری از جرم نیازمند تغییر رویکرد و فرهنگ سازی است دادستان قزوین گفت: پیشگیری از وقوع جرم نیازمند تغییر رویکردها، عزم و باور همگانی و مشارکت همه جانبه و فرهنگ سازی است.
ممنوعیت پیش خرید گندم قزوین توسط اتباع بیگانه دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: هرگونه پیش خرید گندم از سوی اتباع بیگانه از جمله عر اقی ها در استان ممنوع بوده و باید با رصدهای لازم از این اقدام جلوگیری شود.
صفحه 1 از 137   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
مطالبات بیمه‌ای بیمارستان‌های استان قزوین پرداخت شدمحدودیت در ارایه تسهیلات به گلخانه داران قزوین وجود نداردپهبادها برای مقابله با زمین خواری به کارگیری می شوندتغییر الگوی کشت نجات‌بخش کشاورزیآماده جذب سرمایه گذاری خارجی در اجرای طرح های انرژی پاک هستیمحمایت از شورای نگهبان تکلیف شرعی استافتتاح یک دفتر خدمات الکترونیک قضایی در قزویناجرای تفاهم نامه بنیاد مسکن و شهرداری محمدیه انتفاع مردم را در بر داردضرورت پاکسازی زواید نا امن در فضای مجازیجشنواره تحرک و نشاط شهری در چهار بوستان شهر قزوین برگزار می‌شودارائه بیش از ۲۰۰ خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک قضائیمرحله جدید مرمت مسجد جامع عتیق قزوین آغاز شدآتش سوزی باغ های نسیم شمال قزوین مهار شد۲۴ میلیون کیلوگرم آرد بین روستائیان قزوین توزیع شدموانع توسعه روابط ارمنستان و ایران را برطرف کنیم۳۰ درصد شکایت ها به اداره کل بازرسی قزوین مربوط به شهرداری هاستاستفاده از محصول سالم تضمین سلامت جامعه را بدنبال داردلایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت نقد و بررسی شدفرهنگ استفاده از محصولات سالم در سبد غذایی شهروندان نهادینه شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبه
اظهارات عجیب کارکنان قبرستان + فیلمدستور رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی از سوی رییس قوه قضاییهنقل قول منتسب به دادستان کل کشور در مورد پرونده علاءالدین تکذیب شدایجاد پنجره به دیوار همسایه از لحاظ حقوقی بررسی می شودحضور متهمان زن با شلوار لی در دادگاه پس از مخالفت رییسی با اجبار به پوشیدن چادرشیء نورانی مشاهده شده در آسمان کردستان موشک بوده است؟ +عکسویدئو/ کلاهبرداری 10 میلیاردی یک دهه هفتادیریزش هولناک ساختمان قدیمی در نظام آباد تهران + عکسکشف 42 کیلوگرم تریاک قطار زاهدان-تهرانکج شدن ساختمان شش طبقه در کرج!نقشه پلید ماساژور برای زن 31 ساله مشهدی / بعد از مردی به نام الف. نوبت دوستانش شدوقتی در خانه با مرد ماساژور روبه رو شدم!ارایه کنندگان خدمات اینترنت مستندات خود را برای تغییر تعرفه به رگولاتوری ارایه دهنداستخدام برنامه نویس جهت REP در شرکت آتابای کرال در تهراناستخدام مدرس برنامه نویسی پایتون در استان البرزخرید جدید آبی پوشان در لباس پرسپولیس!+ عکستنها شرط مهدی طارمی برای بازگشت به پرسپولیسجزییات تمدید قرارداد علی کریمی در استقلالتوفان امروز نقل و انتقالات استقلال را ببینید (عکس)باشگاه پرسپولیس در آستانه توافق با مهدی طارمی، رضاییان و کنعانی زادگان