۱۳۹۵ چهارشنبه ۵ آبان  | 2016 10 Wednesday
آرشیو خبر آمار بازدید: 9638 کد مطلب: 977  

وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود!

انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:02

صدای قزوین ، سرویس اجتماعی ، انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.

"نینا سیاهکالی مرادی" دختر 27 ساله قزوینی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر که تنها سابقه ریاست بر شورای دانش آموزی دبیرستان فاطمیه ، همکاری در برگزاری دوسالانه خوشنویسی و فعالیت در شرکتهای مرتبط با رشته خویش را در کارنامه خود دارد به دلیل خستگی از سیاست زدگی فعالیت های شورا  و عدم رضایت از امکانات شهر قزوین بخصوص برای زنان ، برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای شهر وارد شده است.

این جوانترین داوطلب دختر شورای شهر قزوین میگوید: می خواهم بدور از جریانات سیاسی برای شهرم تلاش کنم و به همه نشان بدهم که فقط نام های قدیمی و افراد شناخته شده نیستند که می توانند برای شهر کاری انجام دهند بلکه اگر عرصه در اختیار افرادی مانند من قرار بگیرد قطعا تاثیرگذاری چشمگیری خواهد داشت.

"نینا سیاهکالی" رای آوردن و نیاوردن برایش یکی است و ادعا میکند: کل هزینه های ستاد انتخاباتی اش به 10 میلیون تومان هم نخواهد رسید و مطمئن است که جوانها به او رای خواهند داد.

این یگانه دختر از خانواده ای مذهبی و سنتی میگوید: پدرم از شناخته شده های عرصه ورزش است و مربی بازنشسته کنگ فوست و مطمئنم بسیاری از افراد به خاطر شناختی که از پدرم دارند مرا کمک خواهند کرد.

نینا که سالهایی از زندگیش را برای فراگیری هنر خوشنویسی صرف کرده ، مظلومیت هنر را دغدغه زندگیش می داند و بیان میکند: آنقدر هنر برایم اهمیت و اعتبار دارد که اگر وارد شورا شوم از تمام توانم برای ارتقاء هنر به خصوص هنر خوشنویسی استفاده خواهم کرد. خوشنویسی بقدری برایم اهمیت دارد که علیرغم مخالفت مشاوران تبلیغاتی ام اجازه ندادم از پس زمینه پوستر انتخاباتیم حذف شود.

پدیده ایام تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین که فکر نمیکرد اینگونه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار گیرد ، تعریف نام "نینا" را در لغتنامه "زن زیبا" عنوان نموده و اظهار امیدواری میکند که اگر وارد شورای شهر شود تلاشی مضاعف خواهد کرد تا مردم از رای دادنشان پشیمان نشوند!

 

 نینا| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
11 28  

چقدر هم زیبا هستند !!!!!!!!!!!!!

پاسخ هـــا
مهدی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
13 24  

امیدوارم مردم به جوانی پاک و با صداقت مثل ایشان اعتماد کنند و به او رای دهند

پاسخ هـــا
بینا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
5 18  

شما تیترتان حالت نقد دارد ولی در متن خوب تبلیغش می کنید !! خدایا ما را از شر فتنه های آخر زمان محفوظ بدار . و همچنین از مکر زنان !!!

ح - ر| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
8 9  

جدیت ، بی پروایی ،ایثار ، روحیه مبارزه برای مردم ، آینده نگر و خوش اقبالی در چهره سرکار عالی مشاهده می گردد . مسئولیت در شورا برازنده شماست اما پیش از دست زدن به هر کار مهمی بیندیشید و به نصایح دوستانتان گوش فرا دهید . صبور باشید و در امور انصاف و عدالت را هرگز از یاد نبرید . موفق باشی ...حجت

پاسخ هـــا
محمود| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 10  

حضور جوانان یعنی دلگرمی ..با آرزوی موفقیت برای ایشان

شهروند| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 17  

رای ما نــــــیــــــــنـــــــــا ســیــاهــکــالــی مــرادی

ییک بنده| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
14 19  

ایا این کارها خود فروشی نیست.تیرسحرها را فراکوش کنید این افراد بدرد ....

ممول| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 26  

واقعا به حال این شهر ناسف میخورم که هر دوره یکی دو نفر به خاطر آرایش چهره و زیبایی زشت فتوشاپی و آرایش فلان جوری رای میارن من نمیدونم اینا تو شورا چه کاری میخوان بکنن...

پاسخ هـــا
زن زیبا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
15 24  

نینا یعنی زن زیبا ؟!!! برای شورا شدن باید زیبا بود ؟ چه کاری از دستت برمیاد که میخواهی شورا بشی آخه ... یه نگاه به خودت بکن؟ تو فقط بخاطر منافع شخصیت میخوایی شورا بشی ...

پاسخ هـــا
هوادار| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
4 9  

این که گزارشگر معنی لغوی اسم این خانم رو آورده معنیش این نیست که این خانم معتقده برای شورا شدن باید زیبا بود!!!!! یکم با دقت بخونید در متن نوشته شده معنی اسم نینا در لغتنامه "زن زیبا " هستش . شما چقدر زود قضاوت می کنید. چقدر این خانم رو میشناسی که انقدر مطمئنی برای منافع شخصیش اومده؟؟ !!

sara| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
2 6  

برنامه های ایشون برای شهر قزوین چی هست؟ آیا ایشون قزوینی هستند؟ با تشکر

حمید خان زاده| ۱۳۹۲ جمعه ۲۴ خرداد
6 9  

خانم مرادی واقعا شما لایق این سمت هستید و حتی خیلی بالاتر این سمت امید وام در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آرش مرادی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
2 4  

با سلام باعرض شاد باش و آرزوی بهترینها برای نینای عزیر.

صدیقه | ۱۳۹۲ شنبه ۱ تير
2 4  

امیدوارم تموم جوانانی که به ایشون فقط از روی شکل ظاهری رای داده اند به خواسته هاشون برسند که با چشم بسته به کسی رای داده اند که حتی سابقه کاری در هیچ زمینه ای ندارد امیدوارم بتونه واسه شماها کاری کنه از بزرگتر از ایناش چیزی ندیدیم.چه برسه به یکی که از روی ی عکس فتوشاپی رای آورده

دانیال| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تير
6 4  

واقعا قزوین نیازمند اینچنین مدیرایی. من که بهش رای دادم ازصمیم قلب هم دوسش دارم

پاسخ هـــا
سیدحامدشریفی| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
2 3  

واقعا متاسفم برای آن دسته از عزیزانی که هنوز فکرشان محدود است ودر رابطه با این موضوع ها زیبایی ،چهره وحتی نحوه ی تبلیغات را ملاک قرار می دهند هیچ وقت از روی عقل تصمیم نمی گیرند وتصمیمات شان از روی حوس است نه منطق. وباز هم برای دسته ی دیگری از عزیزان که نظر بر این دارند که افراد جوان صلاحیت این کارها را ندارند متاسفم ولازم است بگویم که عزیزان وقت آن گذشته که افکار کهنه برای ما تصمیم بگیرند وقت آن است که جوانان برای آینده ی ما و این شهر تلاش کنند جوآنان تازه نفس هستند و می توانند دوندگی کنند وحق مسلم مارا از دیگران بگیرند.

رضا| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد
1 1  

ای سنبل ابادی

نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود! ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
دوچرخه ویژه قطب ساخته شدتسکین دندان درد با گیاهان طبیعی تاثیرات استرس بر بدن این غذاهای پاییزی را حتما به برنامه غذایی خود اضافه کنیدحضور شهردار قزوین در کنفرانس جهانی HABITAT 3 تولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایرانجدیدترین قیمتها از بازار سکه و طلا و ارز قزوین مکانی جذاب برای فعالیت بازرگانان روسیه استآسیب های اجتماعی را دریابیمبه پاس دیپلماسیآموزش 65هزار نفر در دوره های ترویجی دامپزشکی قزوین رکورد تولید زیتون کشور در باغ های فوق متراکم قزوین شکسته شدآموزش 65هزار نفر در دوره های ترویجی دامپزشکی قزوین گلایه‌های جنتی در روز خداحافظی اشدرخشش کمانداران قزوینی در رقابت‌های قهرمانی کشور اولین باران پاییزی و لغزندگی جاده ها حادثه آفریدواژگونی سه تریلی در اتوبان قزوین-تهران امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی و جهاد دانشگاهیحکیمیه و خرمدشت آماده ی واگذاری به سرمایه گذاران خارجی راهداران قزوین با بارش نخستین برف زمستانی آماده می شوند
اولین باران پاییزی و لغزندگی جاده ها حادثه آفریدگلایه‌های جنتی در روز خداحافظی اشباز بودن فضای نقد در دانشگاه ها؛ زمینه ساز کنترل اخلاقی مسئولانواژگونی سه تریلی در اتوبان قزوین-تهران حکیمیه و خرمدشت آماده ی واگذاری به سرمایه گذاران خارجی امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرک های صنعتی و جهاد دانشگاهیپیشخوان روزنامه های صبح استان / سه شنبهراه اندازی مرکز کنترل هوشمند ترافیک کشور قزوین مکانی جذاب برای فعالیت بازرگانان روسیه استراهداران قزوین با بارش نخستین برف زمستانی آماده می شوندآسیب های اجتماعی را دریابیمحضور شهردار قزوین در کنفرانس جهانی HABITAT 3 رکورد تولید زیتون کشور در باغ های فوق متراکم قزوین شکسته شدبه پاس دیپلماسیدرخشش کمانداران قزوینی در رقابت‌های قهرمانی کشورپیشخوان روزنامه های امروز صبح کشور / سه شنبهآموزش 65هزار نفر در دوره های ترویجی دامپزشکی قزوین این غذاهای پاییزی را حتما به برنامه غذایی خود اضافه کنیدجدیدترین قیمتها از بازار سکه و طلا و ارزتولید پر فروش‌ترین داروی جهان در ایران
یک کشته و یک نفر مصدوم در اثر برخورد تریلر با خاور در محور جلگه به ایرانشهرقتل پسربچه 6 ساله پس از کودک آزاری های نامادری و پدر /صحنه جنایت بازسازی شدفیلم لحظه فرار راننده بدشانس از صحنه خودکشی یک زن در اتوبان + فیلمسوء تغذیه شدید دختر 18 ساله یمنیحقوق بالا از من قاتل ساخت+عکسانتشار شایعات جدیدی در مورد طراحی نوین و بی سابقه آیفون 8 اپلیادت هست گفتی بیا استقلال؟مذاکرات مخفیانه برانکو با بازیکن جنجالی لیگ برتر ادامه دارد!جا برای هافبک پرسپولیس در تراکتورسازی باز شد (گل)اعتراف منصوریان به اشتباه بزرگش در قبال بازیکن استقلالقیمت خودروهای داخلی در بازار (جدول)صورت خود را با 50 میلیون تومان از این رو به آن رو کنید!قیمت برخی از خودروهای وارداتی زیر 100 میلیون تومان + جدولساز مخالف خزامیا، در روز سبز خودرویی هافیلم لحظه خودکشی دردناک یک زن در اتوباناز حمله بی رحمانه به زندگی خصوصی زوج سرشناس سینما تا فریادهای بهزاد فراهانی بخاطر یک سوال جنجالی/هات پلاس حریم خصوصی از دست رفته ستاره های ایرانی را بررسی می کندقصر رویایی آنجلیناجولی و برد پیت+ تصاویرتجمع مالباختگان پردیسبان، ثامن الحجج و پدیده شاندیز مقابل مجلسزمان افتتاح قطعه یک آزادراه تهران - شمالکلیپی که عراقی ها برای سردار سلیمانی ساخته اند!