۱۳۹۴ يکشنبه ۸ شهريور  | 2015 8 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 6923 کد مطلب: 977  

وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود!

انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:02

صدای قزوین ، سرویس اجتماعی ، انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.

"نینا سیاهکالی مرادی" دختر 27 ساله قزوینی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر که تنها سابقه ریاست بر شورای دانش آموزی دبیرستان فاطمیه ، همکاری در برگزاری دوسالانه خوشنویسی و فعالیت در شرکتهای مرتبط با رشته خویش را در کارنامه خود دارد به دلیل خستگی از سیاست زدگی فعالیت های شورا  و عدم رضایت از امکانات شهر قزوین بخصوص برای زنان ، برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای شهر وارد شده است.

این جوانترین داوطلب دختر شورای شهر قزوین میگوید: می خواهم بدور از جریانات سیاسی برای شهرم تلاش کنم و به همه نشان بدهم که فقط نام های قدیمی و افراد شناخته شده نیستند که می توانند برای شهر کاری انجام دهند بلکه اگر عرصه در اختیار افرادی مانند من قرار بگیرد قطعا تاثیرگذاری چشمگیری خواهد داشت.

"نینا سیاهکالی" رای آوردن و نیاوردن برایش یکی است و ادعا میکند: کل هزینه های ستاد انتخاباتی اش به 10 میلیون تومان هم نخواهد رسید و مطمئن است که جوانها به او رای خواهند داد.

این یگانه دختر از خانواده ای مذهبی و سنتی میگوید: پدرم از شناخته شده های عرصه ورزش است و مربی بازنشسته کنگ فوست و مطمئنم بسیاری از افراد به خاطر شناختی که از پدرم دارند مرا کمک خواهند کرد.

نینا که سالهایی از زندگیش را برای فراگیری هنر خوشنویسی صرف کرده ، مظلومیت هنر را دغدغه زندگیش می داند و بیان میکند: آنقدر هنر برایم اهمیت و اعتبار دارد که اگر وارد شورا شوم از تمام توانم برای ارتقاء هنر به خصوص هنر خوشنویسی استفاده خواهم کرد. خوشنویسی بقدری برایم اهمیت دارد که علیرغم مخالفت مشاوران تبلیغاتی ام اجازه ندادم از پس زمینه پوستر انتخاباتیم حذف شود.

پدیده ایام تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین که فکر نمیکرد اینگونه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار گیرد ، تعریف نام "نینا" را در لغتنامه "زن زیبا" عنوان نموده و اظهار امیدواری میکند که اگر وارد شورای شهر شود تلاشی مضاعف خواهد کرد تا مردم از رای دادنشان پشیمان نشوند!

 

 نینا| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
11 28  

چقدر هم زیبا هستند !!!!!!!!!!!!!

پاسخ هـــا
مهدی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
13 24  

امیدوارم مردم به جوانی پاک و با صداقت مثل ایشان اعتماد کنند و به او رای دهند

پاسخ هـــا
بینا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
5 18  

شما تیترتان حالت نقد دارد ولی در متن خوب تبلیغش می کنید !! خدایا ما را از شر فتنه های آخر زمان محفوظ بدار . و همچنین از مکر زنان !!!

ح - ر| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
8 9  

جدیت ، بی پروایی ،ایثار ، روحیه مبارزه برای مردم ، آینده نگر و خوش اقبالی در چهره سرکار عالی مشاهده می گردد . مسئولیت در شورا برازنده شماست اما پیش از دست زدن به هر کار مهمی بیندیشید و به نصایح دوستانتان گوش فرا دهید . صبور باشید و در امور انصاف و عدالت را هرگز از یاد نبرید . موفق باشی ...حجت

پاسخ هـــا
محمود| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 10  

حضور جوانان یعنی دلگرمی ..با آرزوی موفقیت برای ایشان

شهروند| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 17  

رای ما نــــــیــــــــنـــــــــا ســیــاهــکــالــی مــرادی

ییک بنده| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
14 19  

ایا این کارها خود فروشی نیست.تیرسحرها را فراکوش کنید این افراد بدرد ....

ممول| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 26  

واقعا به حال این شهر ناسف میخورم که هر دوره یکی دو نفر به خاطر آرایش چهره و زیبایی زشت فتوشاپی و آرایش فلان جوری رای میارن من نمیدونم اینا تو شورا چه کاری میخوان بکنن...

پاسخ هـــا
زن زیبا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
15 24  

نینا یعنی زن زیبا ؟!!! برای شورا شدن باید زیبا بود ؟ چه کاری از دستت برمیاد که میخواهی شورا بشی آخه ... یه نگاه به خودت بکن؟ تو فقط بخاطر منافع شخصیت میخوایی شورا بشی ...

پاسخ هـــا
هوادار| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
4 9  

این که گزارشگر معنی لغوی اسم این خانم رو آورده معنیش این نیست که این خانم معتقده برای شورا شدن باید زیبا بود!!!!! یکم با دقت بخونید در متن نوشته شده معنی اسم نینا در لغتنامه "زن زیبا " هستش . شما چقدر زود قضاوت می کنید. چقدر این خانم رو میشناسی که انقدر مطمئنی برای منافع شخصیش اومده؟؟ !!

sara| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
2 6  

برنامه های ایشون برای شهر قزوین چی هست؟ آیا ایشون قزوینی هستند؟ با تشکر

حمید خان زاده| ۱۳۹۲ جمعه ۲۴ خرداد
6 9  

خانم مرادی واقعا شما لایق این سمت هستید و حتی خیلی بالاتر این سمت امید وام در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آرش مرادی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
2 4  

با سلام باعرض شاد باش و آرزوی بهترینها برای نینای عزیر.

صدیقه | ۱۳۹۲ شنبه ۱ تير
2 4  

امیدوارم تموم جوانانی که به ایشون فقط از روی شکل ظاهری رای داده اند به خواسته هاشون برسند که با چشم بسته به کسی رای داده اند که حتی سابقه کاری در هیچ زمینه ای ندارد امیدوارم بتونه واسه شماها کاری کنه از بزرگتر از ایناش چیزی ندیدیم.چه برسه به یکی که از روی ی عکس فتوشاپی رای آورده

دانیال| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تير
6 4  

واقعا قزوین نیازمند اینچنین مدیرایی. من که بهش رای دادم ازصمیم قلب هم دوسش دارم

پاسخ هـــا
سیدحامدشریفی| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
2 3  

واقعا متاسفم برای آن دسته از عزیزانی که هنوز فکرشان محدود است ودر رابطه با این موضوع ها زیبایی ،چهره وحتی نحوه ی تبلیغات را ملاک قرار می دهند هیچ وقت از روی عقل تصمیم نمی گیرند وتصمیمات شان از روی حوس است نه منطق. وباز هم برای دسته ی دیگری از عزیزان که نظر بر این دارند که افراد جوان صلاحیت این کارها را ندارند متاسفم ولازم است بگویم که عزیزان وقت آن گذشته که افکار کهنه برای ما تصمیم بگیرند وقت آن است که جوانان برای آینده ی ما و این شهر تلاش کنند جوآنان تازه نفس هستند و می توانند دوندگی کنند وحق مسلم مارا از دیگران بگیرند.

رضا| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد
1 1  

ای سنبل ابادی

نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود! ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
کاهش قیمت خودرودفاتر ICT روستایی کشور به دفاتر پیشخوان دولت تغییر می یابدآغاز به کار پنجمین نشست هیات اجرایی مجمع شهرداران آسیایی(AMF) در هتل آزادی پیشخوان روزنامه های امروز صبح کشور / شنبه عقد خواهرخواندگی قزوین با شهر هایکو زمینه ارتقای همکاری باشداستفاده شهرداری قزوین از تجربیات خواهر خوانده پر بیننده ترین اخبار ماه گذشته صدای قزوین شهر قزوین بسیار پیشرفت کرده استجدیدترین قیمتها از بازار سکه و طلا و ارزتاثیر کم خوابی بر سلامت بدن پیشخوان روزنامه های امروز استان قزویننگاهی به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان قزوین روحانیت، در توسعه ورزش همگانی در جامعه پیشتاز باشداتحادیه دانشگاه‌های جاده ابریشم ایجاد می‌شودمی‌خواهـید سـرتـان پوسته پوسته نشود ؟ترسناکترین گذرگاه های دنیا! تولید عسل بی‌زنبور و آبلیمو بدون لیموهمایش بزرگ پیاده روی خانوادگی برگزار شددر توافق هسته ای از حقوق ملت دفاع شدحمایت مانی فر از شهرداری قزوین
از خاطره ملا نصرالدین برای 1+5 تا تذکر رهبری به فریاد هاهشدار درباره زنان کارتن خواب تهرانپاسخ حضرت آیت الله سیستانی به پرسشی درباره استعمال خارجی روغن توسط محرمعکس جدید نگاه دختر محسن یگانهکارشکنی آمریکا در صدور ویزاتحقق دولت الکترونیک یک ضرورت استعکس های مراسم تشیع بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران و جهانعیادت یادگار امام از معاون اول رییس جمهورصفحه اول روزنامه های 5شنبهشبی که خندوانه هیئت شدبیت الله در کنار رونی کلمن + عکسدکل گمشده ایران در ترکیه پیدا شد + جزییات رباینده آن و تصاویرویدئو : صلوات خاصه امام رضا (ع) با صدای ملکوتی یک معلولمواضع انقلابی را صریح بیان کنید/ ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تشکیل شودانتشار نام 100 پایگاه خبری دیگر که الزامات قانون مطبوعات را رعایت نکردندمداحی حاج احمد واعظی به زبان مازندرانی برای شهدای غواص/صوتپزشکان 100 میلیونی در کشوردست خط متبرک امام رضا (ع)اسحاق جهانگیری بر روی تخت بیمارستان+ عکس"نامه ای به خدا" مجسمه ای شبیه مجسمه معروف دزدیده شده در تهران!
گروه های مدنی درصدد برگزاری تظاهرات همزمان با ورود نتانیاهو به لندنگل قیچی برگردان هامس رودریگز به رئال بتیستیتر نخست روزنامه های یکشنبهاین نوع ورزش کردن خطر بیماری قلبی و عروقی را 25 درصد کاهش می دهدپیروزی قاطع با درخشش بیل و هامسفراخوان دهمین جایزه کتاب سال شعر خبرنگارانپست اینستاگرامی فیگو پس از ترک ایرانابراز نگرانی انگلیس از حکم صادره علیه خبرنگاران شبکه الجزیره در مصردومین برد متوالی شهرداری در لیگ رقم خورد/ پیروزی در حضور علی داییبرتری قاطعانه رئال مادرید در شب رکورد منفی رونالدوتیم فوتبال آلومینیوم اراک و پارسه تهران به تساوی 2 بر 2 رضایت دادندتوقف پاس همدان مقابل فجرسپاسی شیرازلیگ دسته یک فوتبال/ مس کرمان بر داماش گیلان پیروز شدگزارش تصویری/ مراسم افتتاحیه موزه خط و کتابت فارس در نیریزروایت ماجرای حافظان قرآن کریم مجتمع آموزشی در دوربین مستندتاکید وزیر محیط زیست لبنان بر عدم استعفاپاکستان سومین زرادخانه بزرگ اتمی جهان می شودزندان و مرگ به خاطر دزدیدن کیک وشکلات!آیا آمریکا هنوز هم هیچ غلطی نمی تواند بکند؟دولت جلوی افت شدید قیمت مرکبات شمال را بگیرد