۱۳۹۵ يکشنبه ۱۰ مرداد  | 2016 7 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 8786 کد مطلب: 977  

وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود!

انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:02

صدای قزوین ، سرویس اجتماعی ، انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.

"نینا سیاهکالی مرادی" دختر 27 ساله قزوینی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر که تنها سابقه ریاست بر شورای دانش آموزی دبیرستان فاطمیه ، همکاری در برگزاری دوسالانه خوشنویسی و فعالیت در شرکتهای مرتبط با رشته خویش را در کارنامه خود دارد به دلیل خستگی از سیاست زدگی فعالیت های شورا  و عدم رضایت از امکانات شهر قزوین بخصوص برای زنان ، برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای شهر وارد شده است.

این جوانترین داوطلب دختر شورای شهر قزوین میگوید: می خواهم بدور از جریانات سیاسی برای شهرم تلاش کنم و به همه نشان بدهم که فقط نام های قدیمی و افراد شناخته شده نیستند که می توانند برای شهر کاری انجام دهند بلکه اگر عرصه در اختیار افرادی مانند من قرار بگیرد قطعا تاثیرگذاری چشمگیری خواهد داشت.

"نینا سیاهکالی" رای آوردن و نیاوردن برایش یکی است و ادعا میکند: کل هزینه های ستاد انتخاباتی اش به 10 میلیون تومان هم نخواهد رسید و مطمئن است که جوانها به او رای خواهند داد.

این یگانه دختر از خانواده ای مذهبی و سنتی میگوید: پدرم از شناخته شده های عرصه ورزش است و مربی بازنشسته کنگ فوست و مطمئنم بسیاری از افراد به خاطر شناختی که از پدرم دارند مرا کمک خواهند کرد.

نینا که سالهایی از زندگیش را برای فراگیری هنر خوشنویسی صرف کرده ، مظلومیت هنر را دغدغه زندگیش می داند و بیان میکند: آنقدر هنر برایم اهمیت و اعتبار دارد که اگر وارد شورا شوم از تمام توانم برای ارتقاء هنر به خصوص هنر خوشنویسی استفاده خواهم کرد. خوشنویسی بقدری برایم اهمیت دارد که علیرغم مخالفت مشاوران تبلیغاتی ام اجازه ندادم از پس زمینه پوستر انتخاباتیم حذف شود.

پدیده ایام تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین که فکر نمیکرد اینگونه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار گیرد ، تعریف نام "نینا" را در لغتنامه "زن زیبا" عنوان نموده و اظهار امیدواری میکند که اگر وارد شورای شهر شود تلاشی مضاعف خواهد کرد تا مردم از رای دادنشان پشیمان نشوند!

 

 نینا| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
11 28  

چقدر هم زیبا هستند !!!!!!!!!!!!!

پاسخ هـــا
مهدی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
13 24  

امیدوارم مردم به جوانی پاک و با صداقت مثل ایشان اعتماد کنند و به او رای دهند

پاسخ هـــا
بینا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
5 18  

شما تیترتان حالت نقد دارد ولی در متن خوب تبلیغش می کنید !! خدایا ما را از شر فتنه های آخر زمان محفوظ بدار . و همچنین از مکر زنان !!!

ح - ر| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
8 9  

جدیت ، بی پروایی ،ایثار ، روحیه مبارزه برای مردم ، آینده نگر و خوش اقبالی در چهره سرکار عالی مشاهده می گردد . مسئولیت در شورا برازنده شماست اما پیش از دست زدن به هر کار مهمی بیندیشید و به نصایح دوستانتان گوش فرا دهید . صبور باشید و در امور انصاف و عدالت را هرگز از یاد نبرید . موفق باشی ...حجت

پاسخ هـــا
محمود| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 10  

حضور جوانان یعنی دلگرمی ..با آرزوی موفقیت برای ایشان

شهروند| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 17  

رای ما نــــــیــــــــنـــــــــا ســیــاهــکــالــی مــرادی

ییک بنده| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
14 19  

ایا این کارها خود فروشی نیست.تیرسحرها را فراکوش کنید این افراد بدرد ....

ممول| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 26  

واقعا به حال این شهر ناسف میخورم که هر دوره یکی دو نفر به خاطر آرایش چهره و زیبایی زشت فتوشاپی و آرایش فلان جوری رای میارن من نمیدونم اینا تو شورا چه کاری میخوان بکنن...

پاسخ هـــا
زن زیبا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
15 24  

نینا یعنی زن زیبا ؟!!! برای شورا شدن باید زیبا بود ؟ چه کاری از دستت برمیاد که میخواهی شورا بشی آخه ... یه نگاه به خودت بکن؟ تو فقط بخاطر منافع شخصیت میخوایی شورا بشی ...

پاسخ هـــا
هوادار| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
4 9  

این که گزارشگر معنی لغوی اسم این خانم رو آورده معنیش این نیست که این خانم معتقده برای شورا شدن باید زیبا بود!!!!! یکم با دقت بخونید در متن نوشته شده معنی اسم نینا در لغتنامه "زن زیبا " هستش . شما چقدر زود قضاوت می کنید. چقدر این خانم رو میشناسی که انقدر مطمئنی برای منافع شخصیش اومده؟؟ !!

sara| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
2 6  

برنامه های ایشون برای شهر قزوین چی هست؟ آیا ایشون قزوینی هستند؟ با تشکر

حمید خان زاده| ۱۳۹۲ جمعه ۲۴ خرداد
6 9  

خانم مرادی واقعا شما لایق این سمت هستید و حتی خیلی بالاتر این سمت امید وام در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آرش مرادی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
2 4  

با سلام باعرض شاد باش و آرزوی بهترینها برای نینای عزیر.

صدیقه | ۱۳۹۲ شنبه ۱ تير
2 4  

امیدوارم تموم جوانانی که به ایشون فقط از روی شکل ظاهری رای داده اند به خواسته هاشون برسند که با چشم بسته به کسی رای داده اند که حتی سابقه کاری در هیچ زمینه ای ندارد امیدوارم بتونه واسه شماها کاری کنه از بزرگتر از ایناش چیزی ندیدیم.چه برسه به یکی که از روی ی عکس فتوشاپی رای آورده

دانیال| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تير
6 4  

واقعا قزوین نیازمند اینچنین مدیرایی. من که بهش رای دادم ازصمیم قلب هم دوسش دارم

پاسخ هـــا
سیدحامدشریفی| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
2 3  

واقعا متاسفم برای آن دسته از عزیزانی که هنوز فکرشان محدود است ودر رابطه با این موضوع ها زیبایی ،چهره وحتی نحوه ی تبلیغات را ملاک قرار می دهند هیچ وقت از روی عقل تصمیم نمی گیرند وتصمیمات شان از روی حوس است نه منطق. وباز هم برای دسته ی دیگری از عزیزان که نظر بر این دارند که افراد جوان صلاحیت این کارها را ندارند متاسفم ولازم است بگویم که عزیزان وقت آن گذشته که افکار کهنه برای ما تصمیم بگیرند وقت آن است که جوانان برای آینده ی ما و این شهر تلاش کنند جوآنان تازه نفس هستند و می توانند دوندگی کنند وحق مسلم مارا از دیگران بگیرند.

رضا| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد
1 1  

ای سنبل ابادی

نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود! ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
لزوم ارتقای سطح حفاظت مناطق شکار ممنوع استان قزوینمعارفه مدیرکل جدید محیط زیست استان قزوین رشادت های شهید بابایی در قزوین بازسازی می شودارتباط با مردم از زیبایی های خدمت در جمهوری اسلامی استبرگزاری چهارمین دوره مسابقه های پرش با اسب برگزاری کارگاه «ارگانیک در محل زندگی»آغاز عملیات اجرایی مجتمع خدماتی و رفاهی دربخش دشتابی پیش‌نویس لایحه حمایت از محیط‌بانان تقدیم دولت شده است پیشخوان روزنامه های صبح استان/ یکشنبه پیشخوان روزنامه های صبح کشور / یکشنبهاین خوراکی ها را هر روز مصرف کنید یائسگی موجب تسریع در پیری می شودکشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در قزوین عملکرد رسانه ها در ترویج اهدای خون ستودنی استنمایش «فصل شیدایی» بستر ساز کارهای فرهنگی آینده شودانشعابات غیرمجاز سرقت از بیت‌المال استافت فشار دلیل بستری آیت اله باریک بینکشف ۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در قزوین تجهیز مدارس و هنرستان ها برای نبوغ دانش آموزان ضروری ستراه اندازی کلینیک حقوق شهروندی در قزوین
آمار تاسف بار : ایران در صدر پولشویی در دنیاهمسر الهام علی اف، معاون اول وی می شود؟انقلاب علیه روحانی!/ حمایت محافظه کاران از احمدی نژاداز تمرین احمدی نژاد برای مناظره با روحانی تا طعنه سنگین سیدحسن نصرالله به عادل الجبیر!درخواست وکیل معاون احمدی نژاد از روحانیصوت/ سخنرانی حجت السلام و المسلمین حاج سید علی خمینی در مراسم بزرگداشت آیت الله صالحی مازندرانیاگر این تصویر را ببینید دیگراز رستوران های بین راهی خرید نمی کنیددرخواست استاد برجسته اخلاق از آیت الله هاشمی : ناگفته ها را بگوییدبازسازی چهره دختر 3700 سالهواکنش خبرنگار صداوسیما به سخنان حسن عباسیتصاویر/ هنرمندان در زادروز داریوش ارجمندسرنوشت غم انگیز زوج عاشق پیشه در مشهد10 روز قبل از افشای فیش حقوقی به جهانگیری خبر دادم اما توجهی نشدکودتای ترکیه، فرصتی برای آشتی با ایرانگردیرتبه جهانی ایران در خودکشیلحظه آزادی کودک 6 ساله بعد از 6 ماه از دست آدم ربایانجزییات جدید از انتقال پوگبا به منچستریونایتدسه خط قرمز ایران در سوریه و عراق به روایت نماینده ولی فقیه در سپاهچطور مسائل را خلاقانه حل کنیم؟عکس/ حضور هنرمندان در زادروز داریوش ارجمند
انفجار و درگیری مسلحانه در پایتخت سومالینصب مخزن پسماند خشک در بوستان‌های منطقه ۷هشدار؛ میوه‌ ممنوعه‌ خارجی‌ نخریدامشب، آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکیمقررات ایمنی در مجتمع های پتروشیمی سختگیرانه تر می شودآخرین جزییات از پرونده مردی که همسر و دخترش را با تبرکشتاوحدی:۲ پلیس فاسد فرودگاه جده هنوز محاکمه نشدنداوحدی: مراقب کلاهبرداران فیش حج باشیدحضور مستشاری ایران در سوریه تا رفع فتنه ادامه داردبرگزاری آزمون دوره های کاردانی به کارشناسی در 22 مرداد/ ۲۳۶ هزار و ۷۵۱ نفر پذیرفته می شوندهلاکت سوداگر مرگ / کشف 450 کیلوگرم مواد مخدر در سراوانشبهات سیل‌آسا بر اندیشه نوجوانان سرازیر می‌شودحاج صفی وارد باشگاه سپاهان شدرعد و برق 30 رأس گوسفند یک چوپان را تلف کردشرایط ثبت نام در سایت صیغه ایرانیان/ازدواج موقت با کارت ملیآخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم‌پزشکیاستخدام شرکت تولیدی در شهر رشتاستخدام یک شرکت معتبر در زمینه تامین قطعات خودروفارس خبر می دهد آتش سوزی مجدد در پتروشیمی بوعلی 9 مصدوم برجای گذاشت/آتش سوزی مهار شداستخدام چرخکار آقا جهت کار در یک تولیدی