۱۳۹۳ يکشنبه ۳۱ فروردين  | 2014 4 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 5162 کد مطلب: 977  

وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود!

انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:02

صدای قزوین ، سرویس اجتماعی ، انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.

"نینا سیاهکالی مرادی" دختر 27 ساله قزوینی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر که تنها سابقه ریاست بر شورای دانش آموزی دبیرستان فاطمیه ، همکاری در برگزاری دوسالانه خوشنویسی و فعالیت در شرکتهای مرتبط با رشته خویش را در کارنامه خود دارد به دلیل خستگی از سیاست زدگی فعالیت های شورا  و عدم رضایت از امکانات شهر قزوین بخصوص برای زنان ، برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای شهر وارد شده است.

این جوانترین داوطلب دختر شورای شهر قزوین میگوید: می خواهم بدور از جریانات سیاسی برای شهرم تلاش کنم و به همه نشان بدهم که فقط نام های قدیمی و افراد شناخته شده نیستند که می توانند برای شهر کاری انجام دهند بلکه اگر عرصه در اختیار افرادی مانند من قرار بگیرد قطعا تاثیرگذاری چشمگیری خواهد داشت.

"نینا سیاهکالی" رای آوردن و نیاوردن برایش یکی است و ادعا میکند: کل هزینه های ستاد انتخاباتی اش به 10 میلیون تومان هم نخواهد رسید و مطمئن است که جوانها به او رای خواهند داد.

این یگانه دختر از خانواده ای مذهبی و سنتی میگوید: پدرم از شناخته شده های عرصه ورزش است و مربی بازنشسته کنگ فوست و مطمئنم بسیاری از افراد به خاطر شناختی که از پدرم دارند مرا کمک خواهند کرد.

نینا که سالهایی از زندگیش را برای فراگیری هنر خوشنویسی صرف کرده ، مظلومیت هنر را دغدغه زندگیش می داند و بیان میکند: آنقدر هنر برایم اهمیت و اعتبار دارد که اگر وارد شورا شوم از تمام توانم برای ارتقاء هنر به خصوص هنر خوشنویسی استفاده خواهم کرد. خوشنویسی بقدری برایم اهمیت دارد که علیرغم مخالفت مشاوران تبلیغاتی ام اجازه ندادم از پس زمینه پوستر انتخاباتیم حذف شود.

پدیده ایام تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین که فکر نمیکرد اینگونه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار گیرد ، تعریف نام "نینا" را در لغتنامه "زن زیبا" عنوان نموده و اظهار امیدواری میکند که اگر وارد شورای شهر شود تلاشی مضاعف خواهد کرد تا مردم از رای دادنشان پشیمان نشوند!

 

 

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود! ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد


نینا| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
10 27  

چقدر هم زیبا هستند !!!!!!!!!!!!!

پاسخ هـــا
مهدی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
12 24  

امیدوارم مردم به جوانی پاک و با صداقت مثل ایشان اعتماد کنند و به او رای دهند

پاسخ هـــا
بینا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
5 18  

شما تیترتان حالت نقد دارد ولی در متن خوب تبلیغش می کنید !! خدایا ما را از شر فتنه های آخر زمان محفوظ بدار . و همچنین از مکر زنان !!!

ح - ر| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 9  

جدیت ، بی پروایی ،ایثار ، روحیه مبارزه برای مردم ، آینده نگر و خوش اقبالی در چهره سرکار عالی مشاهده می گردد . مسئولیت در شورا برازنده شماست اما پیش از دست زدن به هر کار مهمی بیندیشید و به نصایح دوستانتان گوش فرا دهید . صبور باشید و در امور انصاف و عدالت را هرگز از یاد نبرید . موفق باشی ...حجت

پاسخ هـــا
محمود| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 10  

حضور جوانان یعنی دلگرمی ..با آرزوی موفقیت برای ایشان

شهروند| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
12 16  

رای ما نــــــیــــــــنـــــــــا ســیــاهــکــالــی مــرادی

ییک بنده| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
14 19  

ایا این کارها خود فروشی نیست.تیرسحرها را فراکوش کنید این افراد بدرد ....

ممول| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 26  

واقعا به حال این شهر ناسف میخورم که هر دوره یکی دو نفر به خاطر آرایش چهره و زیبایی زشت فتوشاپی و آرایش فلان جوری رای میارن من نمیدونم اینا تو شورا چه کاری میخوان بکنن...

پاسخ هـــا
زن زیبا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
15 24  

نینا یعنی زن زیبا ؟!!! برای شورا شدن باید زیبا بود ؟ چه کاری از دستت برمیاد که میخواهی شورا بشی آخه ... یه نگاه به خودت بکن؟ تو فقط بخاطر منافع شخصیت میخوایی شورا بشی ...

پاسخ هـــا
هوادار| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
3 9  

این که گزارشگر معنی لغوی اسم این خانم رو آورده معنیش این نیست که این خانم معتقده برای شورا شدن باید زیبا بود!!!!! یکم با دقت بخونید در متن نوشته شده معنی اسم نینا در لغتنامه "زن زیبا " هستش . شما چقدر زود قضاوت می کنید. چقدر این خانم رو میشناسی که انقدر مطمئنی برای منافع شخصیش اومده؟؟ !!

sara| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
2 6  

برنامه های ایشون برای شهر قزوین چی هست؟ آیا ایشون قزوینی هستند؟ با تشکر

حمید خان زاده| ۱۳۹۲ جمعه ۲۴ خرداد
6 8  

خانم مرادی واقعا شما لایق این سمت هستید و حتی خیلی بالاتر این سمت امید وام در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آرش مرادی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
2 4  

با سلام باعرض شاد باش و آرزوی بهترینها برای نینای عزیر.

صدیقه | ۱۳۹۲ شنبه ۱ تير
2 4  

امیدوارم تموم جوانانی که به ایشون فقط از روی شکل ظاهری رای داده اند به خواسته هاشون برسند که با چشم بسته به کسی رای داده اند که حتی سابقه کاری در هیچ زمینه ای ندارد امیدوارم بتونه واسه شماها کاری کنه از بزرگتر از ایناش چیزی ندیدیم.چه برسه به یکی که از روی ی عکس فتوشاپی رای آورده

دانیال| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تير
5 4  

واقعا قزوین نیازمند اینچنین مدیرایی. من که بهش رای دادم ازصمیم قلب هم دوسش دارم

پاسخ هـــا
سیدحامدشریفی| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
2 2  

واقعا متاسفم برای آن دسته از عزیزانی که هنوز فکرشان محدود است ودر رابطه با این موضوع ها زیبایی ،چهره وحتی نحوه ی تبلیغات را ملاک قرار می دهند هیچ وقت از روی عقل تصمیم نمی گیرند وتصمیمات شان از روی حوس است نه منطق. وباز هم برای دسته ی دیگری از عزیزان که نظر بر این دارند که افراد جوان صلاحیت این کارها را ندارند متاسفم ولازم است بگویم که عزیزان وقت آن گذشته که افکار کهنه برای ما تصمیم بگیرند وقت آن است که جوانان برای آینده ی ما و این شهر تلاش کنند جوآنان تازه نفس هستند و می توانند دوندگی کنند وحق مسلم مارا از دیگران بگیرند.

رضا| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد
1 1  

ای سنبل ابادی

نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
عکس/دختر موتورسوار در تهران! استان قزوین پایلوت طرح‌های‌ کاهش آلایندگی هوا در نیروگاه‌هاقیمت طلا، سکه و ارز در روز مادرتاکید امام جمعه قزوین بر استفاده از جایگاه نماز جمعه برای ترویج فرهنگ اسلامیمنطقه حفاظت شده باشگل پیکان کار محیط طبیعی استان استساختمانی در خیابان خیام قزوین فروریختبرگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س) در امامزادگان قزوینبرگزاری جشنواره سپاس در قزوینبرگزاری مسابقات تیراندازی ویژه بانوان در قزویناولویت مدیریت جهادی در استان بحث تامین آب می باشدانتخاب شعار" مدیریت متحد شهری" نشانگر هوشمندی شهردار قزوین استفرهنگ، وجه تمایز انقلاب اسلامی با دیگر انقلابهاست نوه مشترک احمدی نژاد و مشایی! اقتصاد مقاومتی به معنای ریاضت کشیدن نیستگشایش نمایشگاه توانمندی های بانوان در قزوینمردم استان قزوین 9 درصد مقتصدتر از كل كشور هستندرویكرد اقتصاد مقاومتی براساس تأكید رهبری بایستی نگاه به توسعه مناطق باشدبانوی تکواندوکار قزوینی به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شدمراسم تشییع پیکر گابریل گارسیا مارکز/ تصاویرراههای ابراز محبت مردان چگونه است؟
از سکوت دولت تا انتشار لیست جدید تحریم/ حیله جدید روباه پیر در ایرانصفحه اول روزنامه های 93/1/31کاهش 20 درصدی پرونده های زمین خواری در کشورحضرت آیت الله شبیری زنجانی تشریح کرد؛ آیا حدیث رفع می تواند مستندی برای صحت بیع مکره باشد؟"دانایی فر زنده و در پاکستان است"سید حسن خمینی: اگر کسی شُرب خمر می کند؛ با او برخورد می شود واگر کسی دروغی بگوید، شاید چیزی هم به او بدهند!نام بیش از 12 میلیون نفر در ایران ازالقاب حضرت فاطمه (س ) استطنز/پیامک خنده دار و سرکاری روز زنکدام زنان حضرت مهدی (عج) را همراهی می کنند؟اولین لیست حذف شده های دریافت یارانه نقدیگزارش تصویری/ غبارروبی ضریح حضرت معصومه (س) با حضور آیت الله نوری همدانی وآیت الله محمدی گلپایگانیچند تصویر از امام خمینی در حال مطالعه/ گزارش تصویریافرادی که بدون گذر از پل صراط وارد بهشت می شوندپیاده روی برهنه یک زن در کرج؛آیا با حرکت این زن مسئولان بیدار می شوند؟اطلاعیه جدید سازمان هدفمندی/ ثبت نام کرده ها هنوز فرصت انصراف از یارانه دارندوجه قبض های جدید برق را نپردازیدمنتظر دومین ترافیک باشیدجشنواره تخم مرغ های نوروزی پاسداشت میراث فرهنگی استگلشیفته فراهانی در فیلم جدیدش +تصاویرتقویت اعتماد عمومی، شرط اول پیشرفت ... مهم ترین دلایل کمرنگ شدن مشارکت اجتماعی در جامعه در گفت وگوی شفقنا با یک جامعه شناس
آخرین وضعیتِ عملیات جستجوی هواپیمای مالزینتایج اولیه کنکور دکتری 93 اعلام شدپرونده هسته ای در دست ظریف باقی می ماندهیأت مدیره جدید خانه تئاتر انتخاب شداحضار رییس سازمان زندان‌ها به مجلسروایت وزیر دادگستری از ماجرای بند 350 اوینآیا ناپلئون بناپارت مسلمان بود؟موسوی‌بجنوردی: همسر دوم شبهه شرعی داردموافقت رهبری با عفو جمعی از محکومان زنطرح توسعه حرم در اولویت فعالیت های شهرداری استدرگیری در استان فاریاب افغانستان سه کشته و هفت زخمی بر جا گذاشتاعطای مرخصی زایمان 9 ماهه اختیاری استروسیه اعلام کرد مقامات اوکراین قادر به مقابله با افراطیون مسلح نیستندمصاف 4 تیم والیبال نشسته زنان برای کسب قهرمانیآخرین وضعیت ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدیتغییر مالکیت بیش از 174 میلیون اوراق بهادار در فرابورسمناسب سازی و بهسازی پیاده روهای شرق تهرانقانون جامع ایثارگران در اولویت قرار گیردتجهیز پایانه حمل و نقل عمومی جنت آباد به سیستم روشنایی خورشیدیروحانی: اعتراف می کنم کاستی های فراوانی در زمینه احقاق حقوق زنان و عدالت جنسیتی وجود دارد