۱۳۹۵ يکشنبه ۲۱ آذر  | 2016 12 Sunday
آرشیو خبر آمار بازدید: 9866 کد مطلب: 977  

وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود!

انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد ساعت 21:02

صدای قزوین ، سرویس اجتماعی ، انتخابات شوراهای شهر قزوین باز هم به سمت پدیده پروری حرکت کرد و این بار دختری دیگر آماده است تا اگر همای سعادت بر روی شانه هایش بنشیند مانند پریسا تیرسحر ، مریم نخستین و شهلا عطایی وارد شورای شهر شود.

"نینا سیاهکالی مرادی" دختر 27 ساله قزوینی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد معماری کامپیوتر که تنها سابقه ریاست بر شورای دانش آموزی دبیرستان فاطمیه ، همکاری در برگزاری دوسالانه خوشنویسی و فعالیت در شرکتهای مرتبط با رشته خویش را در کارنامه خود دارد به دلیل خستگی از سیاست زدگی فعالیت های شورا  و عدم رضایت از امکانات شهر قزوین بخصوص برای زنان ، برای حضور در عرصه انتخابات شوراهای شهر وارد شده است.

این جوانترین داوطلب دختر شورای شهر قزوین میگوید: می خواهم بدور از جریانات سیاسی برای شهرم تلاش کنم و به همه نشان بدهم که فقط نام های قدیمی و افراد شناخته شده نیستند که می توانند برای شهر کاری انجام دهند بلکه اگر عرصه در اختیار افرادی مانند من قرار بگیرد قطعا تاثیرگذاری چشمگیری خواهد داشت.

"نینا سیاهکالی" رای آوردن و نیاوردن برایش یکی است و ادعا میکند: کل هزینه های ستاد انتخاباتی اش به 10 میلیون تومان هم نخواهد رسید و مطمئن است که جوانها به او رای خواهند داد.

این یگانه دختر از خانواده ای مذهبی و سنتی میگوید: پدرم از شناخته شده های عرصه ورزش است و مربی بازنشسته کنگ فوست و مطمئنم بسیاری از افراد به خاطر شناختی که از پدرم دارند مرا کمک خواهند کرد.

نینا که سالهایی از زندگیش را برای فراگیری هنر خوشنویسی صرف کرده ، مظلومیت هنر را دغدغه زندگیش می داند و بیان میکند: آنقدر هنر برایم اهمیت و اعتبار دارد که اگر وارد شورا شوم از تمام توانم برای ارتقاء هنر به خصوص هنر خوشنویسی استفاده خواهم کرد. خوشنویسی بقدری برایم اهمیت دارد که علیرغم مخالفت مشاوران تبلیغاتی ام اجازه ندادم از پس زمینه پوستر انتخاباتیم حذف شود.

پدیده ایام تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای شهر قزوین که فکر نمیکرد اینگونه مورد توجه افراد به خصوص جوانان قرار گیرد ، تعریف نام "نینا" را در لغتنامه "زن زیبا" عنوان نموده و اظهار امیدواری میکند که اگر وارد شورای شهر شود تلاشی مضاعف خواهد کرد تا مردم از رای دادنشان پشیمان نشوند!

 

 نینا| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
11 28  

چقدر هم زیبا هستند !!!!!!!!!!!!!

پاسخ هـــا
مهدی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۲ خرداد
13 24  

امیدوارم مردم به جوانی پاک و با صداقت مثل ایشان اعتماد کنند و به او رای دهند

پاسخ هـــا
بینا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
5 18  

شما تیترتان حالت نقد دارد ولی در متن خوب تبلیغش می کنید !! خدایا ما را از شر فتنه های آخر زمان محفوظ بدار . و همچنین از مکر زنان !!!

ح - ر| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
8 9  

جدیت ، بی پروایی ،ایثار ، روحیه مبارزه برای مردم ، آینده نگر و خوش اقبالی در چهره سرکار عالی مشاهده می گردد . مسئولیت در شورا برازنده شماست اما پیش از دست زدن به هر کار مهمی بیندیشید و به نصایح دوستانتان گوش فرا دهید . صبور باشید و در امور انصاف و عدالت را هرگز از یاد نبرید . موفق باشی ...حجت

پاسخ هـــا
محمود| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
7 10  

حضور جوانان یعنی دلگرمی ..با آرزوی موفقیت برای ایشان

شهروند| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 17  

رای ما نــــــیــــــــنـــــــــا ســیــاهــکــالــی مــرادی

ییک بنده| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
14 19  

ایا این کارها خود فروشی نیست.تیرسحرها را فراکوش کنید این افراد بدرد ....

ممول| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
13 26  

واقعا به حال این شهر ناسف میخورم که هر دوره یکی دو نفر به خاطر آرایش چهره و زیبایی زشت فتوشاپی و آرایش فلان جوری رای میارن من نمیدونم اینا تو شورا چه کاری میخوان بکنن...

پاسخ هـــا
زن زیبا| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
15 24  

نینا یعنی زن زیبا ؟!!! برای شورا شدن باید زیبا بود ؟ چه کاری از دستت برمیاد که میخواهی شورا بشی آخه ... یه نگاه به خودت بکن؟ تو فقط بخاطر منافع شخصیت میخوایی شورا بشی ...

پاسخ هـــا
هوادار| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
4 9  

این که گزارشگر معنی لغوی اسم این خانم رو آورده معنیش این نیست که این خانم معتقده برای شورا شدن باید زیبا بود!!!!! یکم با دقت بخونید در متن نوشته شده معنی اسم نینا در لغتنامه "زن زیبا " هستش . شما چقدر زود قضاوت می کنید. چقدر این خانم رو میشناسی که انقدر مطمئنی برای منافع شخصیش اومده؟؟ !!

sara| ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
2 6  

برنامه های ایشون برای شهر قزوین چی هست؟ آیا ایشون قزوینی هستند؟ با تشکر

حمید خان زاده| ۱۳۹۲ جمعه ۲۴ خرداد
6 9  

خانم مرادی واقعا شما لایق این سمت هستید و حتی خیلی بالاتر این سمت امید وام در تمام مراحل زندگی موفق باشید

آرش مرادی| ۱۳۹۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد
2 4  

با سلام باعرض شاد باش و آرزوی بهترینها برای نینای عزیر.

صدیقه | ۱۳۹۲ شنبه ۱ تير
2 4  

امیدوارم تموم جوانانی که به ایشون فقط از روی شکل ظاهری رای داده اند به خواسته هاشون برسند که با چشم بسته به کسی رای داده اند که حتی سابقه کاری در هیچ زمینه ای ندارد امیدوارم بتونه واسه شماها کاری کنه از بزرگتر از ایناش چیزی ندیدیم.چه برسه به یکی که از روی ی عکس فتوشاپی رای آورده

دانیال| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۵ تير
6 4  

واقعا قزوین نیازمند اینچنین مدیرایی. من که بهش رای دادم ازصمیم قلب هم دوسش دارم

پاسخ هـــا
سیدحامدشریفی| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۲ مرداد
2 3  

واقعا متاسفم برای آن دسته از عزیزانی که هنوز فکرشان محدود است ودر رابطه با این موضوع ها زیبایی ،چهره وحتی نحوه ی تبلیغات را ملاک قرار می دهند هیچ وقت از روی عقل تصمیم نمی گیرند وتصمیمات شان از روی حوس است نه منطق. وباز هم برای دسته ی دیگری از عزیزان که نظر بر این دارند که افراد جوان صلاحیت این کارها را ندارند متاسفم ولازم است بگویم که عزیزان وقت آن گذشته که افکار کهنه برای ما تصمیم بگیرند وقت آن است که جوانان برای آینده ی ما و این شهر تلاش کنند جوآنان تازه نفس هستند و می توانند دوندگی کنند وحق مسلم مارا از دیگران بگیرند.

رضا| ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۹ مرداد
1 1  

ای سنبل ابادی

نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 وقتی "نینا" پدیده انتخابات می شود! ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۳ خرداد
الگوی کشت باعث صرفه جویی در منابع آبی می شودسرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی در انرژی پاک استان قزوینرونمایی از کتاب«عقلانیت و دین در تفکر فلسفی ابن سینا»در قزوین دانسفهان به قطب تولید کفش در کشورتبدیل می شودرشد هشت درصدی صادرات کالا در قزوین هزینه کرد تسهیلات بهین یاب در قزوین راستی آزمایی می شود برجام موانع تحقق اقتصاد مقاومتی را برطرف می کند آماده‌باش راهداران قزوین در مناطق برفگیربرندسازی کشمش به تقویت اقتصاد قزوین کمک می‌کنداستقبال از قهرمانان جهانی پاورلیفتینگ در قزوین پیشخوان روزنامه های صبح استان / یکشنبهپیشخوان روزنامه های امروز صبح کشور / یکشنبه صداوسیما اثرگذاری‌اش را در جامعه از دست‌ داده است قیمت دلار باز هم اوج گرفتحضور وراث جدید پس از انجام مراحل انحصار وراثتماندگاری هلال احمر در گرو سازماندهی مردمی استنظارت دامپزشکی قزوین بر نحوه انتقال کود دام و طیور عملیاتی شدن آبیاری مدرن در ۲۰ هزار هکتار از اراضی قزوینخریداری ۳۶۰۰ تن ذرت خشک از کشاورزان قزوین... انقلابی بود و انقلابی ماند
پیش بینی هوای استانتسریع در اجرای پروژه قزوین – الموت – کلاچای صداوسیما اثرگذاری‌اش را در جامعه از دست‌ داده استپیشخوان روزنامه های صبح استان / شنبهآغاز عملیات اجرایی یک طرح تولیدی در شهرک صنعتی کاسپینپر بیننده ترین اخبار هفته گذشته صدای قزویندشت قزوین از بحران آب نجات یابدراه اندازی دفاتر نمایندگی بنیاد مسکن در مناطق استانکسب رتبه عالی آموزش و پرورش قزوین در اجرای پروژه مهرپیام تبریک مشاور استاندار به مناسبت سالروز پیوند مقدس حضرت محمد(ص) و حضرت خدیجه(س)... انقلابی بود و انقلابی ماندخریداری ۳۶۰۰ تن ذرت خشک از کشاورزان قزوینماندگاری هلال احمر در گرو سازماندهی مردمی استحضور وراث جدید پس از انجام مراحل انحصار وراثتعملیاتی شدن آبیاری مدرن در ۲۰ هزار هکتار از اراضی قزویننظارت دامپزشکی قزوین بر نحوه انتقال کود دام و طیور پیشخوان روزنامه های صبح کشور / شنبهپیشخوان روزنامه های امروز صبح کشور / یکشنبهپیشخوان روزنامه های صبح استان / یکشنبه برجام موانع تحقق اقتصاد مقاومتی را برطرف می کند
15 استراتژی مؤثر برای رسیدن به اهداف در زندگیعزراییل در هنگام جان کندن دو نفر، دلش به درد آمدپسر ماه چهره خلیلی دختر شاهرخ استخری را بغل کردیک نماینده مجلس مدعی جعل سند وزارت راه شدگزارش تصویری/ جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظاملاریجانی پای ناطق و احمدی نژادرا به میان کشیدچهار کشور در انتظار لغو ویزا با ایرانگزارش تصویری/ مراسم تشییع دکتر هادی نخعی در دانشگاه امیر کبیرتور تشکر ترامپ از ایالت هایی که به او رای دادند/ تصاویرحرکت جنجالی سخنران اصولگراها مقابل دختر دانشجوعملیات بی نظیر کوهنوردان آلپ+تصاویرمحسن رضایی منتقد برجام شد /آمریکا هیچ غلطی در اقتصاد ایران نمی تواند بکندوقتی حس و حال هیچ کاری را نداریمروحانی مرداد 1395 : هدف برجام گشایش اقتصادی بودبازیگری که شاگرد مقام معظم رهبری بوده است+عکستاکید بر حضور جدی تر ژاپن در بازارهای ایرانصندوق ذخیره فرهنگیان به محل فساد در اقتصاد کشور تبدیل شده استحضرت آیت الله جوادی آملی: نماز شب توصیه امام حسن عسکری برای وصول الی الله استتصویب قانون آیسا در آمریکا؛ درس عبرتی برای برخی گروه های سیاسی داخلی/ برجام مدت هاست که نقض شده است/ کسانی که آمریکا را معامله گر و اوباما را باهوش می دانستند،اکنون پاسخگو باشنددرگذشت فرزند جوان علی اکبر جاویدان
اولین جشنواره رأی در کرمان برگزار می شود6ماده طبیعی برای پاکسازی صورت پس از آرایشسفره سالم، زندگی شیرین در گردهمایی مردمی دستپخت بانوی یزدیقاچاقچی کالا و پزشک متخلف در اصفهان تعزیر شدندیک ریال بابت حق‌التدریس معلمان پرداخت نشده استکودکان را اسیر دیوارهای آموزش نکنیدنمی شود با یک قانون هم تهران را مدیریت کرد، هم مشهد، هم سنندج و هم خاش رااستقرار هیئت بازرسی در دانشگاه جیرفتزمان باردار شدن بعد از نزدیکی چقدر است؟/ راهکار های تسریعتاثیرگذاری پیام های محیط زیستی به تداوم آن وابسته استعلت اجرایی نشدن طرح تحول سلامت در زندان‌ها از زبان آقای وزیرکدام زنان بیشتر عمر می‌کنند؟ورود سگ های جسد یاب و زنده یاب به پلیس آگاهیمضرات مصرف مواد قندی برای پوستدومینوی کشف "گنج‌" در ایران از شایعه تا واقعیت!عیادت رئیس دفتر مقام معظم رهبری از حجت الاسلام والمسلمین قرائتیحق‌التدریس معلمان به زودی پرداخت می‌شود/افزایش سرانه مدارسخانواده نقی معمولی با «پایتخت ۵» روی آنتنسردرگمی داوطلبان دکتری بین 2 کنکورداعشی آفریقایی با لپ‌تاپ !