۱۳۹۴ دوشنبه ۱۵ تير  | 2015 7 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 472 کد مطلب: 3347  

ابطال آرا عضو علی‌البدل شورای شهر قزوین

پرونده‌ی نینا سیاهکالی‌مرادی نفراول عضو علی‌البدل چهارمین دوره‌ی شورای شهر قزوین که برای بررسی به هیات نظارت بر انتخابات تهران ارسال شده بود، پس از بررسی نهایی آراء ایشان ابطال گردیده است.
۱۳۹۲ چهارشنبه ۱۶ مرداد ساعت 10:10

صدای قزوین - پرونده‌ی نینا سیاهکالی‌مرادی نفراول عضو علی‌البدل چهارمین دوره‌ی شورای شهر قزوین که برای بررسی به هیات نظارت بر انتخابات تهران ارسال شده بود، پس از بررسی نهایی آراء ایشان ابطال گردیده است.
عباسپور رئیس هیات نظارت بر انتخابات قزوین بیان توضیحات لازم در این خصوص را به نشست مطبوعاتی حواله کرد و در حال حاضر تنها به بیان جمله صلاحیت ایشان احراز نشده اکتفا نمود.تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
رم در جذب بابا، چلسی را شکست داده ؟تیم منتخب کوپا آمه ریکا 2015 اعلام شددر محضر عشقسی. سی. تی .وی:احتمال تمدید یک یا دو روزه مذاکرات می روداشرف طباطبایی مراسم احیای شب قدر در ندامتگاه شهر ریشب های قدر بهترین فرصت برای پاک کردن آلودگی ها استشب قدر فرصتی مغتنم برای تفکر در تعالیم قرآن استمهم ترین عامل درک شب های قدر قرائت قرآن استرییس جمهوری ایران:امام علی (ع) در برابر همه ظلم ها و ...الکسی سانچز و شیلی؛ حکایت حافظه تاریخیالعربیه: ظریف از وجود اختلافات با کشورهای غربی بر سر پرونده هسته ای ایران خبر دادتأکید شهردار تهران بر نقش خانواده شهدا در حل مشکلات اجتماعی و فرهنگیدادستانی کویت از کشف برنامه ریزان حمله تروریستی ...تروریست های داعش 111 کودک را از شهر موصل ربودندمصرف کشمش و کنترل قند خونورزش و صنعت گردشگریعذرخواهی باشگاه بایرن مونیخ از روزه داران! + عکسعادت هایی که شما را جذاب و زیبا خواهد کردعشق خریدها بخواننداحیاء شب نوزدهم ماه رمضان در حرم امام رضا (ع)