۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي  | 2020 1 Monday
آرشیو خبر آمار بازدید: 61 کد مطلب: 54899  

مدیران برای توسعه و تقویت تولید تسهیلگری کنند

استاندار قزوین گفت:مدیران همواره باید برای جذب سرمایه گذاری بر مبنای قانون پای کار بوده و تسهیلگری در زمینه توسعه و تقویت تولید را در دستور کار داشته باشند.
۱۳۹۸ يکشنبه ۳ آذر ساعت 09:26

 صدای قزوین - هدایت الله جمالی پور عصر شنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی افزود: سرمایه گذاری در استان با مدیران پای کار شکل می‌گیرد و مبنای کار آنها هم باید قانون باشد نه اینکه آن را تفسیر به رای خود کنند.

استاندار گفت: دولت به ما مدیران اعتماد کرده و اگر قرار باشد با عمل نادرست مدیران دولت و رئیس جمهوری زیر سوال برود، این یک خیانت به رای دولت و اعتماد مردم است.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری ما را مکلف کرده‌اند که در شرایط فعلی دغدغه‌مندتر از شرایط عادی عمل کرده و مسائل کشور را به شکل درست مدیریت کنیم.
استاندار قزوین با تاکید بر تقویت تولید با همکاری دولت و بخش خصوصی، اضافه کرد: برای حل معضل‌های کشور باید تولید را ارتقا داد و پرداختن به این مسایل را به عنوان یک وظیفه اصلی و همگانی در دستور کار قرار داد.
جمالی پور ادامه داد: نیروهایی که در حوزه تولید مشغول فعالیت هستند باید مورد احترام قرار گیرند چون در جنگ اقتصادی امروز سربازان و افسران ما در مقابل دشمنان محسوب می‌شوند.
وی افزود: اگر در بین فعالان اقتصادی، عده‌ای هم تخلف می‌کنند نباید به بقیه سرایت داد زیرا آنها در این شرایط سخت سرمایه‌های خود را وارد جهاد اقتصادی کرده‌اند.
استاندار گفت: مدیرانی که خدمتگذاری و پاسخگویی جدی به مردم را در دستور کار قرار داده اند باید تشویق شوند و مدیرانی که در همین شرایط دشوار با ارباب رجوع نامهربانی کرده و کار آنها را معطل می‌گذارند باید تنبیه شوند.
جمالی پور با بیان اینکه ممنوع الخروج کردن ضامنان از سوی بانک و اداره ثبت اسناد ممنوع است، گفت: بر اساس دستورالعمل بانک مرکزی ممنوعیت خروج از کشور تنها مربوط به خود بدهکاران بانکی است و آن هم در آخرین مرحله انجام می‌شود.
وی گفت: اقدام بانک‌ها در خصوص درخواست ممنوعیت خروج ضامنان افراد بدهکار بر اساس دستورالعمل شانزده‌بندی بانک مرکزی ممنوع است و با متخلفان در این زمینه برخورد خواهد شد.
جمالی پور در ادامه در خصوص درخواست تعلیق اجرای تبصره ۲ ماده قانون مقررات تردد وسایل نقلیه خارجی و دریافت عوارض ۱۰ درصدی استفاده از آنها نیز گفت: این مصوبه به تایید هیات وزیران رسیده است و از نظر قانونی امکان درخواست تغییر مصوبه دولت توسط مسئولان استان وجود ندارد.
وی اظهار داشت: بر اساس ماده ۲ این قانون که در سال ۷۳ به تصویب رسیده است کالاهایی که در صورت وجود ناوگان ایرانی با ناوگان غیر ایرانی وارد کشور می‌شوند مشمول پرداخت عوارض به میزان ۱۰ درصد کل کرایه حمل کالا خواهند بود.
جمالی پور با بیان اینکه این دغدغه فعالان اقتصادی را به هیات دولت انعکاس خواهیم داد، ادامه داد: مقام معظم رهبری ما را مکلف کرده اند که در شرایط فعلی دغدغه‌مند تر از شرایط عادی عمل کرده و مسائل کشور را به شکل درست حل و فصل کنیم.
استاندار با تقدیر از حضور پرشور مردم قزوین در راهپیمایی امروز که در محکومیت اغتشاش‌ها پس از اصلاح قیمت بنزین صورت گرفت، افزود : این حوادث در زمانی اتفاق افتاد که بین نخبگان داخلی اختلاف نظر وجود داشت و در نتیجه مطالبه به حق مردمی به یک جنجال و تخریب و فضای اغتشاش‌گرانه تبدیل شد.
وی گفت:باید همواره برای تقویت ارتباط بین نخبگان داخلی و مردم و همچنین وحدت و انسجام جامعه تلاش کرد چون تنها رمز پیروزی و حفظ این نظام از توطئه‌های دشمنان حفظ وحدت جامعه است.


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
جلوگیری از فعالیت ۵۸ سبک غیرمجاز در ورزش‌های رزمیتوجه به پدافند غیرعامل در کشاورزی ضامن امنیت غذایی استمشکل بیمارستان رحیمیان از سوی وزارت بهداشت در حال پیگیری استامضای تفاهم‌نامه همکاری بسیج دانشجویی و کمیته امداد استان قزوینبازدید سرزده رئیس کل دادگستری قزوین از زندان مرکزیرییس هیات ورزش‌های رزمی استان قزوین در سمت خود ابقا شدپنج واحد تولیدی در برنامه تملک بانک‌های قزوین قرار دارندتوقیف خودرو حمل ماهی فاقد مجوز در قزوینارائه خدمت مسکن به ۲۴۴ مددجو در قزوینسرما و یخبندان قزوین را فرا گرفتراه ارتباطی ۹۰ روستای قزوین بازگشایی شدبازارچه عرضه کالاهای کشاورزی، دهه فجر در قزوین افتتاح می شودافزایش مهارت دانش آموزان از آسیب ها پیشگیری می کند۱۴۷ راه روستایی در استان قزوین مسدود استمجتمع فرهنگی ارشاد قزوین در حال بازسازی استاستاندارد سازی محصولات دانش بنیان قزوین تسهیل می‌شودپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / دوشنبهنظارت بر ایمنی تالارهای پذیرایی قزوین تشدید می‌شوداحسان اشراقی در بهشت صدر قزوین آرام گرفتملی پوش قزوینی برای کسب سهمیه المپیک وارد پرتغال شد
احسان اشراقی در بهشت صدر قزوین آرام گرفتملی پوش قزوینی برای کسب سهمیه المپیک وارد پرتغال شدنمایشگاه لوازم خانگی در قزوین برپا می شودمدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی استان قزوین تعطیل شدنظارت بر ایمنی تالارهای پذیرایی قزوین تشدید می‌شودخرید و فروش طلا و سکه در بازار قزوین کاهش یافت۸۰۰ کیلوگرم شیره تقلبی انگور در قزوین کشف شدبارش برف تا اواخر وقت امروز یکشنبه در قزوین ادامه دارد۴۶ دستگاه مکانیزه معابر قزوین را برف‌روبی کردند۳۶۰۰ شغل در بخش کشاورزی استان قزوین ایجاد شدداوری یکی از راههای کاهش پرونده در محاکم استتردد در جاده‌های قزوین بدون زنجیر چرخ ممنوع شدداشتن استحکام بنا برای ساختمانهای آموزشی ضروری استضرورت تشکیل بانک اطلاعاتی معتادین در جامعهپیشخوان روزنامه های امروز صبح استان / یکشنبهمشکل بیمارستان رحیمیان از سوی وزارت بهداشت در حال پیگیری استافزایش مهارت دانش آموزان از آسیب ها پیشگیری می کندبازارچه عرضه کالاهای کشاورزی، دهه فجر در قزوین افتتاح می شودراه ارتباطی ۹۰ روستای قزوین بازگشایی شدتوقیف خودرو حمل ماهی فاقد مجوز در قزوین
حاجی میرازیی به خاطر تعلل در استخدام معلمان حق التدریس تذکر گرفترفع یک نگرانی در مورد طرح رتبه بندی معلمانتذکر به حاجی میرزایی درباره استخدام حق التدریسی هارفتارهایی که زائران ایرانی اربعین باید از آنها دوری کنند!رفع یک نگرانی درباره طرح رتبه بندی معلماناز خانه فرار کردم و با دوشنبه ازدواج کردم/ حالا می خواهد من و 3 فرزندم را به افغانستان ببرددستگیر ورزشکار مشهور در پایتخت / او چه کسی است و جرمش چیست؟خانواده بیرانوند اجازه دهند علت مرگ را اعلام می کنیم!تصادف مرگبار اتوبوس در زنجان/42 کشته و زخمیربودن دختر 2 ساله توسط زن معتاد / یسنا کوچولو در حالی که یک قدم تا مرگ فاصله داشت پیدا شدواکنش مردم به دیدار کتایون ریاحی با دالایی لاما + عکسچگونه اپلیکیشن های گوشی قدیمی خود را به دستگاه اندرویدی جدید منتقل کنیم؟استخدام مدیر اداری در آموزشگاه زبان آفاق در تهرانفضانوردی که قرآن را به فضا بردخون انصاری فرد به جوش آمدتحلیل فوتبالی؛ از جای خالی شجاع خلیل زاده در تیم ملی تا پرسپولیس بدون سید جلالاستراماچونی در اینتر برنامه نویس بود؟!جانشین دیاباته؛ آبروی استراماچونی!انتقال یکی از گزینه های خارجی استقلال منتفی شدخرید جدید استقلال لو رفت؛ مهاجم 31 ساله بریتانیایی در تهران!
دلتنگی دختر شهید سلیمانی برای پدر+ عکسامین حیایی در تیپ و قیافه مغلوب پسرش شد؟ + عکسفیلم دیده نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پلاسکوبشنوید | به یاد صدای فرهاد در سالروز تولدشفرار ۷۵ زندانی تبهکار ؛ چگونه تونل حفر کردند؟دارو‌های بیماران MPS را تأمین می‌کنیمفیلم دیده‌نشده از تلاش آتش‌نشانان برای خروج از پنجره پلاسکوکشف ۶۰۰سکه بهار آزادی از یک مسافربازیگر از فرنگ برگشته بدون آرایش و گریم! +عکستصویب یک معافیت جدید سربازی | اگر این ویژگی را دارید از سربازی معارف خواهید شدنحوه تشییع پیکر خدمه پرواز هواپیمایی اوکراین را ببینید | خلبانانی که زانو زدندهشدار؛قبل از پرواز این غذاها را نخورید!تصویب یک معافیت جدید سربازی!راه هایی برای تقویت مچ دستتکذیب تلف شدن یک قلاده پلنگ در کلاردشتحرکت عجیب رئیس‌جمهور پرتغال با ترامپ را ببینیدویدئویی دیده نشده از زندگی شخصی سردار سلیمانیعکس | زنده‌گیری اولین تمساح سیل‌زده در بلوچستانپیراهن تکراری بازیگری که دستمزد میلیاردی دارد! +عکسخالکوبی فارسی روی دست آنجلینا جولی که خبرساز شد! +عکس