۱۳۹۳ شنبه ۸ آذر  | 2014 11 Saturday
آرشیو خبر آمار بازدید: 346 کد مطلب: 6184  

برگزاری جشنواره استانی عکس نینوا

سومین جشنواره استانی عکس نینوا بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
۱۳۹۲ شنبه ۱۸ آبان ساعت 10:51

به گزارش صدای قزوین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین این جشنواره با هدف ارتقای توانمدیهای حرفه ای هنرمندان عکاس، شناساندن آیین ها و مکانهای مقدس محلی و استانی، افزایش و ترویج اعتقادات و باورهای دینی و فرهنگ عاشورایی و نهادینه کردن فرهنگ دینی اسلامی به ویژه نماز در جامعه برگزار خواهد شد.
سومین جشنواره استانی عکس نینوا بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش این جشنواره با هدف ارتقای توانمدیهای حرفه ای هنرمندان عکاس، شناساندن آیین ها و مکانهای مقدس محلی و استانی، افزایش و ترویج اعتقادات و باورهای دینی و فرهنگ عاشورایی و نهادینه کردن فرهنگ دینی اسلامی به ویژه نماز در جامعه برگزار خواهد شد.
بنا بر اعلام دبیرخانه موضوعات این جشنواره عبارتند از: مراسمها و آیینهای عزاداری اهل بیت(ع) به ویژه حضرت سیدالشهدا(ع)، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، مکانها و نمادهای مقدس اسلامی و نماز.
گفتنی است شرکت در این جشنواره برای عکاسان استان آزاد می باشد و هر عکاس می تواند حداکثر 10 قطعه تک عکس (سیاه و سفید یا رنگی) به جشنواره ارسال کند.
علاقمندان می توانند برای اطلاعات بیشتر به دبیر خانه جشنواره واقع در بویین زهرا، بلوار آیت الله طالقانی، ابتدای خیابان ولیعصر شرقی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویین زهرا مراجعه یا با تلفن 02824228590 و 02824225081 تماس حاصل نمایند.

منبع : اداره کل فرهنگ و ارشاد سلامی استان قزوین کلید واژه ها : صدای قزوین , پایگاه خبری , برگزاری , نمایشگاه , عکس , نینوا , استانی , قزوین ,       ثبت نظر آسان است "شما هم دیدگاه خود را بنویسید"


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 
ناراحتی بازیگر معروف از توهین بی بی سیروضه حضرت رقیه(ع)با نوای محمودکریمی/صوتتصاویر عجیب از کشتار 300000 بوفالو برای خوشایند خدای هندو + امروز رخ دادحضرت آیت الله وحید خراسانی: راه حل مذاکرات هسته ای سفر هاشمی به عربستان استتوهین رسایی به رییس جمهور! /تصویرمهدی هاشمی از صندلی سقوط کردحضرت آیت الله جوادی آملی: بین پدر و پسر ربا محقق نمی شودگزارش تصویری: دیدار وزیر اطلاعات با حجت الاسلام و المسلمین شهرستانیآخرین وضعیت استیضاح فانی و معرفی به قوه قضاییه/ آموزش و پرورش چابک نیستحضرت آیت الله وحید خراسانی در سوگ حضرت رقیه بنت الحسین سلام الله علیهما+تصاویرحضرت آیت الله نوری همدانی: وحدت علمای اسلام در برطرف شدن مشکلات جهان اسلام امری ضروری استپیشرفت با نسخه های فرهنگیوزیرعلوم احمدی نژاد:علی مطهری شأن نمایندگی را پایین آوردآب در کمین کدامین تمدن نشسته است؟رای مشروط رسایی به فرهادی / عکسمحمد فرهادی وزیر علوم شداستمداد خاتمی از وزرای مقبول دولت یازدهم/شیخ اصلاحات دست به دامن کابینه روحانی شدروایت هاشمی از توافق سری با روسیهداعش بااصلاح طلبان ایران پیوندخوردروایت جلیلی از مخالفت دشمنان با ایران هسته ا ی